3D obrázky s minerály

Příroda - nejdokonalejší inspirace

Mgr. Jitka Větrovská

Zdravím Vás všechny, kteří jste zavítali na mé stránky a rádi se potěšíte moji tvorbou.

 

Tvořím obrázky malované pastelem a vkládám do nich různé přírodniny, především však minerály, ale i  kameny, korály, mušle, mechy, lišejníky, různé plody, prostě vše, co naše krásná příroda nabízí a lze tímto způsobem uchopit. Toto vše zpracovávám do rámečků, které tvoří plastický dojem, je to prostě kousek přírody v našich interiérech ve 3D pojetí.

 

Maluji také obrazy bez vložených artefaktů, kde je mi opět největší inspirací příroda a zejména vesmír.

 

Příroda je svojí geniální jednoduchostí a ladností pro mne velkou inspirací. Snažím se proto tuto jednoduchost a ladnost vnést i do mé tvorby. 

 

Klid, ticho, přijetí přítomného okamžiku, tady a teď, tak jak nám ho universum poskytuje, jsou spolu s pokorou, vírou, láskou a vůlí základem mé životní filozofie.

 

Věřím, že výtvarné dílo, může vnést, nebo alespoň evokovat, toto vše  prostřednictvím kousku dokonalé krásy přírody spolu s výtvarným zpracováním i do našich domovů.

 

Budu ráda, pokud Vám mé obrázky toto umožní. Pokud Vás některý zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Máte-li rádi nějaké jiné barevé ladění, či své oblíběné minerály nebo cokoliv, co by jste měli rádi doma zpracované moji technikou,

ráda Vám vytvořím obrázek podle Vašeho přání. 

 

Pokud obrázek,který najdete na mých stránkách a bude se Vám libit bude již prodaný, nevadí, ozvěte se a namaluji Vám podobný nebo se domluvíme na individuálním řešení.