Prodej obrazů

 

Obrazy je možné zakoupit na prodejních výstavách, v galeriích i dalších turisticky zajímavých místech po celé naší vlasti, či po domluvě se mnou na uvedených kontaktech. Ideální je zaslat email na jitka.vetrovska@centrum.cz, přes messenger na facebooku kde mě najdete pod mým jménem, nebo telefonicky.

V případě Vašeho zájmu Vám obrázky zašlu na Vámi uvedenou adresu a požádám též o Vaše telefonní číslo, aby Vám česká pošta mohla zaslat zprávu s číslem zásilky. Bublinková fólie spolu s kvalitním balením se postará o to, aby k Vám dorazil bez úhony.

K ceně obrazu je pak připočítáno poštovné (zasílám doporučeně a křehce). Zasílám českou poštou po platbě předem na účet: 1060489033/0800.

Při práci na zakázku poprosím o zaslání zálohy předem v hodnotě poloviny obrazu. Až bude obraz hotov (obvykle do 14 dnů u menších obrazů, větší a velké obvykle do měsíce), zasílám foto. Po zaslání doplatku obraz poputuje k Vám. 

Všechny mé obrazy dostanete v rámu a pod umělým sklem, které jsou v ceně obrazu zahrnuty.   

GDPR:

Zpracování osobních dat Osobní údaje uchovávám pouze z důvodu realizace objednávek a některá data z přihlášení jako jsou IP adresa, čas přihlášení a kontaktní údaje nutné k realizaci objednávky. Zpracované údaje slouží pouze pro potřebu provozovatele webu jitka-vetrovska.com a nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám. Poskytnuté údaje budou uchovávány jen po nezbytně nutnou dobu dle nutného plnění zákonů České republiky.